Sobota, Lipiec 21, 2018
Potterowych Świąt!


Podaruj prezent!

Ostatnio podarowano:

Worek świątecznych cukierków
Od: Julia Black
Dla: Patrick Roronoa
Życzenia: "Wesołych mikołajek! :DDDDD"


Zobacz wszystkie prezenty!


Ważne daty/Informacje.


Uwaga! Dzisiejsze zajęcia są odwołane!
Zamek.
Harry Potter - Sorting Hat 3 Strona


Strona główna

Plan lekcji

Forum

Współpraca i partnerzy

WUMiC na Facebooku!

Dokumenty

Oferta edukacyjna

Dzienniki

System Oceniania

System Punktowania

Klepsydry.243


113


593


1973

Historia
Opiekunowie i Prefektury.Opiekun: Charlotte Shine
Prefekt: -
Duch: Sir Nicholas de Mimsy-Porpington


Opiekun: Rachel McGonagall
Prefekt: -
Duch: Gruby Mnich


Opiekun: Tomasz Dumbledore
Prefekt: -
Duch: Szara Dama


Opiekun: Joshua Smith
Prefekt: -
Duch: Krwawy Baron

-
-
Skrzydło szpitalne


Dodaj usprawiedliwienie

Wielka Sala.

Kliknij na obrazek aby wejść do Wielkiej Sali.

W środku:
Miejsca.


Wielka Sala

Pub Bahanka

Chatka Hagrida

Lochy

Cieplarnia

Stara Komnata

Pokój Myślicieli

Boisko Quidditcha

Wieża Astronomiczna

Szkolne Błonia

Zakazany Las

Dormitorium Gryffindoru

Dormitorium Hufflepuffu

Dormitorium Ravenclawu

Dormitorium Slytherinu

Toplisty.Toplista Wirtualnych Hogwartów

TOPLISTA SZKÓŁ MAGII

Wirtualne Szkoły Magii i Czarodziejstwa

Najlepsza toplista szkół magii Ottorius

Najlepsze szkoły magii

Szkoły MagiiWitamy
Nox...

 

Wirtualny Uniwersytet Magii i Czarodziejstwa zostaje oficjalnie zamknięty dnia 20.09.2014r.

 

 

Próby stworzenia dobrze prosperującego Uniwersytetu trwały od roku 2011 i, niestety, nie przyniosły one pozytywnych rezultatów. Mogę szczerze powiedzieć, że jest to w większości moja wina. Podejmowałam się (tak wiele razy) rzeczy niemożliwej dla osoby tak zajętej prywatnym życiem i osoby tak samolubnej (w pewnym sensie), że nie była w stanie podzielić się z nikim ważniejszymi obowiązkami i próbowała wszystko robić sama. Śmieszny, nawet dla mnie, jest fakt, iż po tylu miesiącach od obiecanej KOLEJNEJ próby powrotu jestem znów na strone. Ba, śmieszne jest to, że piszę tę wiadomość do pustej już szkoły. Jeśli kogoś jednak kiedyś jeszcze nawiedzą wspomnienia i zapragnie On/Ona jeszcze raz obejrzeć stare mury, to niech wie jedno: dziękuję i przepraszam.

 

Dziękuję za te wspaniałe, magiczne chwile które razem przeżyliśmy. Przepraszam za to, że je nam odebrałam. Przepraszam za to, że cały czas wracałam i zawodziłam. To był wspaniały okres w moim życiu, który wiele mnie nauczył. Dziękuję Wam wszystkim za bycie jego częścią. Jestem pewna, że magia będzie Wam towarzyszyć już zawsze. Przez kilka ostatnich dni wspominałam WUMiC. Musiałam napisać kilka słów, żeby pożegnać się, chyba już tylko z samym Uniwersytetem, dobrze i ostatecznie.

 

 

Dziękuję za wszystko

Zawieszenie...

Kochani!

 

Od samego początku, próbowałam zapobiec pojawieniu się takiego newsa... Jednak życie jest pełne niespodzianek i zmian, które na nie oddziałują w dobry lub zły sposób.

 

Niedawne zmiany w moim mugolskim świecie oddziałują negatywnie i na mnie samą i na nasz Uniwersytet. Nie mam czasu, nie mam siły, nie mam pasji. Bez tych trzech aspektów nie jestem w stanie dalej prowadzić WUMiC. Dlatego też, jestem zmuszona zawiesić Wirtualny Uniwersytet Magii i Czarodziejstwa do dnia 20.01.2014r.

 

Wtedy podejmę ostateczną decyzję - być, albo nie być. Ale do tego czasu Uniwersytet wstrzymuje swoją działalność w stu procentach.

 

Jest mi z tego powodu strasznie przykro. Chcę Was tylko przeprosić, za kolejny zawód z mojej strony. Musicie jednak wiedzieć, iż starałam się z całych sił. To jednak nie wystarczyło,

 

Jak na razie życzę Wam wesołych i magicznych świąt oraz szczęśliwego roku 2014. Widzimy się w styczniu!

 

Faule - praca domowa.

Witam! :)

 

Ja bardzo szybciutko: sprawdziłam Wasze zadania domowe, w których mieliście za zadanie wymyślić dwa potencjalne faule. Nikt nie dostał oceny W, ponieważ część z prac mijała się z poleceniem lub była za mało szczegółowa, ale i tak gratuluję rezultatów.

 

Imię i nazwisko: Ocena:
Gosza Weasley Powyżej oczekiwań
Ellene Prinston Powyżej oczekiwań
Heather Lirieson Powyżej oczekiwań
Damian Lovegood Troll

 

Jeśli ktoś chce uzyskać możliwość poprawy, proszę się z tym kierować do mnie na kominek lub w wiadomości prywatnej.

Oceny z pracy dodatkowej.

Dobry wieczór!

 

Przepraszam, że to tyle trwało, ale mugolski świat zajął większość mojego prywatnego czasu, więc ostatnio jestem dość zabiegana. Ale sprawdziłam Wasze prace dodatkowe.

 

Imię i nazwisko: Ocena:
Gosza Weasley Wybitny
Ellene Prinston Powyżej Oczekiwań

 

 

 

Postanowiłam również przyznać Wam oceny za notatki na temat Drakonodonu. Niektóre były naprawdę obiecujące :)

 

 

Imię i nazwisko: Ocena: Informacje:
Damian Lovegood Powyżej Oczekiwań Notatki ✔
Gosza Weasley Wybitny

Notatki ✔ Drzewo gen. ✔

Ellene Prinston Powyżej Oczekiwań Notatki ✔
Heather Lirieson Powyżej Oczekiwań Notatki ✔

 

 

 

 

Bardzo Wam wszystkim gratuluję! Obiecuję również, że nadrobię swoje zaległości z dziennikiem i punktami najszybciej, jak to tylko możliwe!

 

Uściski!

Zimowe WUMiC!

Witajcie kochani!

 

Jest już grudzień, nasze mikołajkowe prezenty ruszyły, ale wciąż zimy u nas nie czuć. Jestem miłośniczką tej pory roku, ponieważ, według mnie, można w niej znaleźć wiele magii - nie zawsze musi się kojarzyć z zabłoconymi ulicami.

 

Wczoraj w WUMiC spadła gruba warstwa białego puchu, dlatego postanowiłam zorganizować wielką bitwę na śnieżki. W tą niedzielę (08.12.2013) o godzinie 19:00 spotkamy się wszyscy na szkolnych błoniach i odbędziemy największą śnieżną wojnę w historii! Będzie gorąca czekolada, ognisko i świąteczne piosenki, a także wiele innych, niezapomnianych atrakcji. Dlatego warto przyjść i w końcu przywitać zimę w naszym Uniwersytecie!

 

Życzę Wam wszystkim wymarzonych prezentów pod choinką! :)

 

Oceny z dwóch prac domowych.

Studenci!

 

Wczoraj sprawdziłam Wasze zadania domowe i powpisywałam oceny do dziennika. Dzisiaj jednak podam je tutaj i omówię kilka rzeczy, na które zwróciłam uwagę podczas czytania tych prac.

 

Imię i nazwisko:
Zadanie z przepisów:
Zadanie z opisu:
Gosza Weasley
Powyżej oczekiwań
Powyżej oczekiwań
Ellene Prinston
Powyżej oczekiwań
Zadowalający
Heather Lirieson
-
Zadowalający
Damian Lovegood
Zadowalający
Nędzny

 

Oceny nie są najwyższe, ale niektóre z Waszych prac pozostawiały wiele do życzenia. U kilkorga z Was to było kilka napisanych na szybko zdań. Bez przemyślenia, bez zaplanowania. Jeśli chodzi o zadanie z przepisów - trzeba było wytłumaczyć, dlaczego wybraliście takie zasady, a nie inne, czego też niekiedy brakowało. Żadna praca, niestety, nie była napisania na ocenę W. Do tego trzeba się naprawdę bardzo, ale to bardzo przyłożyć, dlatego myślę, że potraktowałam Was sprawiedliwie :)

 

Do tych, którzy jeszcze nie nadesłali prac - macie czas do jutra (04.12.13). Inaczej osoby, które były obecne na lekcji podczas ogłaszania tych zadań dostaną oceny T.

 

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za nadesłane prace :)

Zielarstwo - Praca Domowa

Witajcie drodzy uczniowie!
Po długim przetrzymaniu waszych prac postanowiłem je oddać, otóż jestem niezadowolony z tego, że nikt nie osiągnął 1000 SŁÓW, nie liter. Postanowiłem, że nie postawię wam Troll'a, lecz każdy otrzyma ocenę Zadowalający, oprócz jednej osoby, która zbliżyła się do wymogów i osiągnęła ponad 900. słów.
 
Imię i nazwisko:
Ocena:
Heather Lirieson
Zadowalający
Ellene Prinston
Powyżej oczekiwań
Damian Lovegood
Zadowalający
Rachel Adams
Zadowalający
Julia Black
Zadowalający
Gosza Weasley
Zadowalający

 

 

 
Mam nadzieję, że się cieszycie, wszelkie pytania kierować na Prywatną Wiadomość. Powodzenia!
Mikołajkowe szaleństwo!

<br/><a href="http://oi39.tinypic.com/219oq4i.jpg" target="_blank">View Raw Image</a>

WUMiC!

 

Przez kilka ostatnich dni mogliście odnieść wrażenie, że nic się na stronie nie dzieje, ale się działo i to działo się wiele! W końcu udało mi się naprawić (czyli stworzyć od początku) nasz spis studentów, co otwiera nam drzwi na wiele możliwości. Jedną z nich, jest posiadanie przedmiotów i własnego skarbca.

 

Z tego względu, postanowiłam zorganizować mikołajkowy zawrót głowy, czyli prezenty. Już od dzisiaj możecie obdarowywać swoich WUMiC'owych przyjaciół, profesorów i pracowników, wspaniałymi prezentami. Wiele to nie kosztuje, a wiadomo, że każdemu zrobi się miło na sercu :) Wystarczy wysłać zamówienie (poprzez wypełnienie formularza). Wszystko znajdziecie w specjalnym panelu po lewej.

 

Dlatego uruchamiamy "Operację Dzwoneczek" i szalejemy z zakupami! A już niedługo więcej świątecznych niespodzianek :)

 

Słówkiem do... wszystkich :)

Droga społeczności WUMiC, jak zapewne część z Was się orientuje, parę dni temu złożyłam rezygnację, o czym poinformowała nasza pani dyrektor - profesor Charlotte Shine, w jednym z newsów. Nie zdradzę dokładnego powodu mojej decyzji, ale powiem, że wówczas urlop nie wchodził w grę, musiałam zrezygnować. Dziś jednak wracam, ponieważ mimo, iż nie do końca załatwiłam sprawę będącą powodem mojego odejścia, udało mi się wyjść na prostą. Wciąż będę uczyć transmutacji oraz opiekować się Puchonami. Klub Pojedynków na razie muszę sobie odpuścić. System zdobywania punktów u mnie poprzez wysyłanie prywatnych wiadomości nadal istnieje (więcej o nim tutaj, w drugim akapicie: ŚWISTOKLIK), myślę, że powinniście mieć to na uwadze, uczniowie. Do zobaczenia w poniedziałek na lekcji (lub nawet wcześniej, na przyjęciu w Pubie Bahanka). 

 

Smokologia - najwspanialsza z nauk.

Witam wszystkich!

 

 

Nazywam się Alice Frances Bonnefoy i objęłam w WUMiC nową posadę nauczyciela smokologii. Jak sama nazwa wskazuje - jest to wspaniały przedmiot, uczący o smokach. Na naszych lekcjach poznamy różnorakie gatunki, zachowania, historię, czy magiczne umiejętności. Mam nadzieję, że pokochacie te piękne istoty równie mocno jak ja i będziecie się dobrze bawić na naszych zajęciach.

 

 

Ze względu na moje przybycie, plan lekcji został zmieniony, dlatego bardzo Was proszę, abyście sprawdzili swój aktualny rozkład zajęć i spróbowali się do niego dostosować :)

 

 

Gorące pozdrowienia!

 

 

Całkiem nowy Pub Bahanka.

Witaj WUMiC!

 

 

Nazywam się Filip Farro i kilka godzin temu zawitałem do Waszego Uniwersytetu. Bardzo się cieszę, że w końcu znalazłem miejsce, które powitało mnie z otwartymi ramionami. Mnie i moją matkę Gerthrude. Wasza dyrektorka - profesor Shine, pozwoliła nam zająć mały pub na końcu szkolnego dziedzińca. Jest on bardzo zaniedbany, ale jestem pewien, że stworzymy tam wspaniałe miejsce spotkań dla Was wszystkich.

 

 

Bahanka zostanie otwarta ze względu na Wasze problemy z zajęciami i braki w kadrze pedagogicznej. Postaramy się umilić Wasz czas. Oprócz studenckich plotek i zabaw, będziecie mieli szanse na magiczne przygody, które ja i moja matka Wam zapewnimy. Rozwiążecie wiele tajemnic, zdobędziecie cenne nagrody, doświadczenie i galeony. Poczujecie w końcu czym jest magiczny świat!

 

 

Zapraszamy w takim razie serdecznie na kremowe piwo lub coś mocniejszego (co raczej dotyczy profesorów). Czeka na Was muzyka, śpiewy, tańce, zabawy i wiele innych atrakcji. Jestem również pewien, że już przy pierwszym spotkaniu złapiecie okazję do odrobiny adrenaliny!

 

 

Widzimy się w sobotę (30.11.2013) o godzinie 20:00 w pubie /join bahanka_wumic!

 

 

Strona 1 z 5 1 2 3 4 > >>
Rekrutacja.


Zapisy otwarte!

Zgłoszenia na
ucznia:
Wrzuć zgłoszenie
do Czary


Zgłoszenia na
profesora:Kontrakt profesora

Zgłoś się na
profesora!Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Dyrekcja.


Dyrektor: Charlotte Shine
Kominek: 7057077 GG: 7057077
Sowa: Charlotte_Shine@interia.pl

Profesorowie

Kontrakt profesora

Do newsów

Dodaj news

Plusy i minusy

Wizytacje

Dla uczniów.


Plan lekcji

Instrukcje dla nowych studentów!

Jak korzystać z chatu?

Joiny do pomieszczeń

Dzienniki

Szlabany

Dyżury profesorów

Społeczność.

Spis uczniów.

Spis profesorów.

Profesorowie: 5

Oczekujący: 3

Pracownicy: 12

Uczniowie:
Gryfoni: 30
Puchoni: 17
Krukoni: 16
Ślizgoni: 18

Oczekujący: 5

Razem prof.: 8
Razem prac.: 12
Razem ucz.: 86

Łącznie: 105

Biblioteka.Panel w budowie. Dostępny już niedługo.

Zajęcia dodatkowe.


Panel w budowie. Dostępny już niedługo.

Izba Pamięci.


Kalendarium

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Rachel McGonagall
20/01/2014 21:26
Zdaje się, że już nikt, panno Prinston.

Ellene Prinston
16/01/2014 18:28
Ktoś tu jeszcze żyje?

Charlotte Shine
16/12/2013 18:57
UWAGA! DZISIEJSZE ZAJĘCIA SĄ ODWOŁANE!

Eryk Dark
14/12/2013 00:05
Nie wierzę, ze wumic znowu istnieje *_* niestety chyba mój szkolny plan zajęć nie pozwoli mi na uczestniczenie w zajęciach :Cccccc a miało już być ok

Charlotte Shine
05/12/2013 22:08
Uwaga! Lista prezentów została naprawiona. Bardzo przepraszam za problemy smiley

Archiwum
Treść i grafika wykonania na potrzebę WUMiC przez Charlotte Shine. Wszelakie kopiowanie ZABRONIONE.

91961 Unikalnych wizyt
Engine: PHP-Fusion v6.01.6 © 2006
Future Theme Bordeaux by Amilla Dee Webdesign


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie